Futura HUB Львів


Futura HUB, Львів


Про нас • +38 (080) 030 93 39
 • Львів, вул. Кульпарківська, 200А
1
Останнє оновлення інформації: 15 грудня 2021 р.

Futura HUB у Львові — локація можливостей та креативу!

Futura HUB у Львові — Event- та Art-простір, в якому втілена в життя концепція «Eat & work» («Їж і працюй»), адже для народження та реалізації креативних ідей необхідні саме ці складові.

Futura HUB має на меті об’єднати креативну молодь міста та бізнес-кластер Львова, таким чином створивши потужний осередок для розвитку сучасного мистецтва, прийняття конструктивних бізнес-рішень та кращої комунікації між тими, хто творить майбутнє Львова і своє комфортне «завтра». Це простір для культурних та бізнес-івентів, для навчання та розваг, адже тут можна проводити презентації, семінари, коуч-сесії, арт-проекти тощо, познайомитися з відомими дизайнерами, художниками, коучами та бізнес-спікерами, які об’єднані FUTURAстичним стилем життя і цінують простір крутих подій.

У Futura HUB створені комфортні умови для роботи та відпочинку, адже емоційний релакс не менш важливий, ніж продуктивна робота. Відтак під одним дахом зосереджені: Coworking Platforma для креативних людей, банк, ресторани, які завоювали прихильність львів’ян та гостей міста. Дружня атмосфера, хороший настрій, можливості для роботи та обміну ідеями, добра їжа — все в одному місці, всього по-максимуму — таким і має бути середовище сучасного комфорту за уявленнями творців закладу.

Вдосконалюватись — разом, вчитись — одне в одного, рухатись — тільки вперед, а Futura HUB об’єднає всі ці вектори, щоб створити те, що раніше здавалось ірреальним!

Приєднуйся! FUTURA HUB – це Твій формат.

Futura HUB — твоє творче місце!


  Загальна інформація

 • рік заснування 2019

Харчування

Харчування

 • ShoCo.
  Zwin
  Pizza Celentano
  Craft & Kumpel

Конференц-сервіс

Коворкінг центр

 • Platforma – це локація для роботи, ідей і творчості.

  Конференц-зал вміщає - 70 осіб:
  50$/год, оренда від 6 год в день - 35$/год

Фінансові послуги

Фінансові послуги

 • АТ АКБ «Банк Львів» – швейцарські стандарти банківського сервісу у Львові / швейцарські інвестиції у Львів
Відкриття Futura Hub

Арт-простір у Futura Hub

OneDayShop у Futura Hub

Futura Hub- що це таке?

Контакти